شما اینجا هستید

اخبار

گرگ نادیسان، مدیریت تیم امنیتی دروپال را عهده دار شد.

تیم امنیتی دروپال در سال 2005 میلادی راه اندازی شد، قبل از آن نیز دروپال در این زمینه فعالیت هایی را پیگیری میکرد. آن زمان، دروپال تیم منسجمی که تنها مربوط به این موضوع باشد را نداشت. کارولی نگیسی معروف به سی اچ ایکس اولین مدیر تیم امنیتی دروپال بود. در جولای سال 2006 او نقش خود را به هین دلسترا واگذار کرد که حین در چند سال اخیر مدیریت این تیم را عهده دار بود. اکنون دروپال افتخار معرفی مدیر جدید تیم امنیتی خود، گرگ ندیسان، را دارد.فقط یک هفته دیگر برای ارائه موضوع جلسات دروپال دنور باقی مانده است!

طرح پیشنهادی کنفرانس دروپال که 23-19 ماه مارس سال 2012 در سالن مرکزی شهر دنور برگزار خواهد شد، هنوز مورد تایید قرار نگرفته است. موضوع اصلی این جلسات " همکاری همه جانبه عوامل" میباشد و آخرین فرصت ارائه موضوعات 26 اکتبر سال 2011 در ساعت 59:59:23 به وقت گرینویچ و ساعت جهانی میباشد.
جلسه دروپال دنور بر روی 8 موضوع مهم در مراحل تخصصی و علایق مشخص کاربران و هم چنین توسعه دهندگان متمرکز خواهد بود. اولویت جلسه در مورد موضوعاتی میباشد که قبلا بررسی شده و چگونگی ارتباط آنها مورد بحث قرار گرفته است. موضوعات مورد بحث:
پیکربندی سایت
توسعه و کدنویسی
طراحی و تجربیات کاربراناز دو دلی دست کشیده و به دنبال شروعی جدید باشید!

سایت دروپال با هیجانی غیر قابل توصیف افتخار اعلام تصویب دیدگاه هایی که قبلا در این سایت انتشار داده نشده بود را دارد. موضوع اطلاع رسانی توسط ایمیل نیز پیشرفت چشمگیری داشته است.
تقریبا 2 سال پس از ارسال " قابلیت بر چسب کردن افزونه ها توسط کاربران برای اشتراک و حذف اشتراک آنها بدون نیاز به ارسال دیدگاه" می گذرد که به این ویژگی بالاخره جامه عمل پوشاندند و هم اکنون در سایت بارگذاری شده است. اگر به موردی برخوردید، لطفا به این قسمت مراجعه کرده و مشکل خود را با ذکر توضیحات بیان نمایید.چگونه شما میتوانید به بهتر شدن دروپال کمک کنید؟ (بله، شما!)

چگونه شما میتوانید به بهتر شدن دروپال کمک کنید؟ (بله، شما!)
سایت دروپال خانه همه دروپالیستها میباشد. این سایت با همکاری خود شما میتواند مشکلات سخت دیگران را حل کند، جائیست که در آن دروپالیستها راه حلهای خلاقانه و مبتکرانه را می آفرینند، جائیست که یکدیگر را ملاقات کرده و با پشتکارشان چیزهای جدید را از این جامعه می آموزند. اینها همگی به آن معنا میباشد که جامعه درو.پال باید قدمی بزرگ برای پیشرفت خانه خود بردارد، اما این کار به نوبه خود میتواند گیج کننده و سخت باشد.برنامه جلسات وگفتگوی اصلی کنفرانس لندن

تیم کنفرانس دروپال وظیفه دارد تا 341 طرح پیشنهادی فوق العاده را در 60 جلسه در 5 موضوع مطرح نماید:ساختار سایت و تنظیمات، بهترین روشهای کار، کدنویسی، طراحی و سیستم عامل (Unix) تم و اکوسیستم.شما هم اکنون میتوانید برنامه را چک کرده و شرکت کنندگان قادر به برنامه ریزی برای خود در درگاهی که در این هفته در سایت باز میشود، خواهند بود.جامعه دروپال بدنبال مکان مناسبی برای جلسه آمریکای شمالی در سال 2013 میباشد.

برگزاری جلسات بین المللی برای گرد هم آوردن افرادی که از این پایگاه استفاده میکنند و در طراحی، پشتیبانی و پیشرفت آن نقش بسزایی دارند، میباشد. ویژگیهای هر جلسه دروپال، با اعمال صفحات و جلسات با بررسی بسیار ریز زیر نظر بانفوذترین و درخشانترین مغزهای دروپال که با شانسهای بیشمار، شبکه بندی و مکالمات غیر رسمی دروپال را گسترش میدهند.
دروپال از رسیدkن زمان برگزاری کنفرانس لندن در ماه آگوست و هم چنین کنفرانس دنور در ماه مارس اظهار شادمانی نمود. دروپال از هم اکنون به دنبال مکان مناسبی برای کنفرانس بعدی دروپال در آمریکای شمالی 2013 میباشد و از نظرات شما استقبال خواهد کرد.گزارشی از دانشگاه مینوسوتا درباره تست قابلیت استفاده دروپال

قبل از برگزاری جلسه دروپال در شهرهای دوقلو، چند تن از اعضای این جلسه یکدیگر را در آزمایشگاه دانشگاه مینوسوتا در شهر مینی پلیس از 19-17 ماه مه برای تست قابلیت استفاده دروپال 7، ملاقاتی خواهند داشت.
این تست چهارمین تست قابلیت استفاده دروپال و اولین عرضه دروپال 7 میباشد.صفحه‌ها