شما اینجا هستید

مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان

توسعه فناوری اطلاعات در اکثر کشورهای جهان جهت گسترش سایر فناوریها و افزایش بهره وری مؤسسات و ارگانها و همچنین بهبود ارائه خدمات، گامی مؤثر در راستای تحولات و پیشرفت روزافزون تکنولوژی می باشد. اولین قدم برای گسترش این فناوری در یک دانشگاه ایجاد یک ارگان مناسب برای استفاده عموم افراد دانشگاه و غیره می باشد.
در این راستا مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی اصفهان با توجه به دارابودن توان علمی بالا و امکانات مناسب، همگام با توسعه و کاربرد فناوری ارتباطات و اطلاعات کار خود را در سال ۱۳۵۸ آغاز نمود و از ابتدای سال ۱۳۸۶ با مأموریتی جدید از مرکز اطلاع رسانی، به مرکز فناوري اطلاعات تغییر نام داد و سعی کرد تا با پیشرفت تکنولوژی خود را تطبیق نماید و هم اکنون نیز تلاش نموده با تغییرات اساسی در مرکز و با استفاده بهینه از ظرفیتهای موجود در مرکز و ارائه طرحهای نوین در جهت اطلاع رسانی سریع و کاربردی کردن آن در قسمتهای مختلف دانشگاه گام بردارد.
مرکز فناوري اطلاعات با فعاليت در زمينه طراحي، نگهداري و پشتيباني شبکه و سرويس هاي مرتبط و همچنين ارائه سرويسهاي نرم افزاري و آموزشهاي مرتبط با فناوري اطلاعات و ارتباطات در خدمت جامعه دانشگاهي مي‌باشد.

اسکرین شات: 
زبان سایت: 
فارسی
نوع سایت: 
اداری
نسخه دروپال: 
دروپال 7