شما اینجا هستید

دروپال 8

کلافم کرده

سلام به همه دوستان گل در هنگام نصب دروپال drupal-8.4.3 ورژن با ی مشکل برخوردم که رو عصابمه لطفا راهنمایی کنید.

LIMITED DATE RANGE
Your PHP installation has a limited date range.
You are running on a system where PHP is compiled or limited to using 32-bit integers. This will limit the range of dates and timestamps to the years 1901-2038. Read about the limitations of 32-bit PHP.
موقع نصب میده

عدم امکان ورود به سایت با خطای The website encountered an unexpected error

سلام.
در پنل مدیریتی سایت دروپالی، مشغول کار بودم که یک با خظای زیر مواجه شدم و بعد از آن بعد از ورود به سایت با هر نام کاربری همین پیغام خطا نمایش داده می شود. از کلیه متخصصان واساتید خواهشمندم که رهنمود فرمایند که مشکل حل شود.
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
خدانگهدار.

تقویم و تاریخ شمسی دروپال 8

دوستان سلام. وقت بخیر
اخیرا دروپال 8.4.2 رو نصب کردم. در خصوص تاریخ و تقویم شمسی خیلی مشکل دارم.

ممنون می شم در خصوص رفع اساسی این مشکل رهنمود فرمایید.
(ممکن است مشکل من بزرگ نباشد، اما راهنمایی شما کمک بزرگی به من خواهد کرد...)

سایت ثبت تور

سلام وقت بخیر من تا امروز از وردپرس استفاده میکردم اما برای یک سایت تور که امکاناتی مثل ثبت تور پرداخت انلاین فروش محصولات پنل کاربری برای توریست مثل سوابق تورها و فاکتورها و پنل مدیریت برای لیست تورها لیست کاربرا و دیگر امکانات مشابه میخام از دروپال استفاده کنم ایا بنظر شما دروپال برای این سایت مناسب است ممنون از راهنمایی های خوب شما

مجوز دهی به فیلدهای محتوی

انجمن ها: 

سلام. می خواستم بدونم که میشه روی فیلدهای محتوی، مجوزدهی رو اعمال کرد. به این صورت که فقط کاربران خاص مجاز به مشاهده اطلاعات بعضی از فیلد ها باشند. به عبارت دیگر همه کاربران بتوانند فیلدهای عمومی رو ببینند ولی برای دسترسی به فیلدهای خاص بایستی عضو سایت باشند. ممنون می شم رهنمود فرمایید.

ماژول کتابخانه در دروپال 8

دوستان سلام

Stack Overflow

انجمن ها: 

سلام چرا وقتی میرم در سایت https://stackoverflow.com/ سوال جدیدی رو باز می کنم پیام You have reached your question limit مشاهده میشود. و برای برطرف کردن مشکل باید چکار کرد.
در ضمن من سوالم را با زبان انگلیسی مطرح کردم.

روش رفع خطا غیر منتظره

سلام چطور میشه که خطای وب سایت با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید. را از پنل مدیریت پیگیری و نصب کرد.

خطا در نصب مجدد blog

سلام من ماژول blog را نصب و بنا به دلایلی غیر فعال نمودم ولی الان مجدد نیاز به اون دارم ومیخوام نصب کنم اما خطای زیر را میده ضمنا یکبار ماژول را غیر فعال حذف و مجدد نصب کردم ولی بازم همین خطا را داد ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل را حل کنم

حذف سایت از جستجوی گوگل

سلام من قبلا سایتم با جوملا بود و مطالب در گوگل بود و هر وقت در نوار جستجو آدرس سایتم را وارد میکردم در ابتدا صفحه اصلی و برخی مطالب سایتم در چند انتخاب اول گوگل بود بعد سایتم را به دروپال تغییر دادم مدتی خوب بود و مطالب دروپال با واردکردن آدرس سایتم در صفحه اول گوگل مثلا قبلا و برخی مطالب که در دروپال هم نوشته بودم بود ولی الان سایتم کلا از جستجو گوگل حذف شده و حتی آدرس سایتم رو در نوارجستجو هم میزنم تو نتایج جستجو اصلا نیستم و خودم فکر میکنم بعد از تغییراتی که تو این پست http://www.drupalcms.ir/node/7445دوستان راهنمایی کردن اتفاق افتاد که

صفحه‌ها