رفتن به محتوای اصلی

بخش مستندات سایت پشتیبانی دروپال فارسی ، به شما کمک می کند تا اجزای دروپال را شناخته و براحتی با دروپال آشنا شوید و از آن استفاده نمایید
راهنمای کاربران و ساختار داخلی

آشنایی با دروپال

اطلاعات در رابطه با مفاهیم دروپال ، انواع تکنولوژی ، اصطلاحات و منابعی که میتوانند جهت آشنا تر شدن به دروپال مورد استفاده قرار گیرند.

راهنمای نصب و راه اندازی

اطلاعات مورد نیاز برای نصب دروپال ، افزونه ها و قالب ها ، اجرای سایت های مختلف با یکبار نصب دروپال ، مهاجرت از دیگر سیستم های مدیریت محتوا به دروپال و پیگیری مسائل مربوطه را در این بخش مشاهده کنید.

مدیریت و راهنمای امنیت

اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت کاربران و محتوا ، تهیه نسخه پشتیبان و ارتقاء دروپال ، امنیت سایت ، افزایش کارائی سیستم و مدیران سایت در این بخش از مستندات قرار گرفته است.

راهنمای ساختار

کار با انواع محتوا ، بلوک ها ، منو ها ، دیدها ، پنل ها ، دسته بندی ها ، پروفایل کاربران و پیمایش ها را در این بخش مشاهده کنید.

راهنمای ساختمان سایت

اضافه کردن قابلیت ها و ویژگی هایی از قبیل تجارت الکترونیک ، انجمن ها ، رسانه ها ، جستجو ، اطلاعات جغرافیایی ، تاریخ ، گردش کار ، پیام ها ، فرم ها ، شبکه های اجتماعی و غیره. مخاطبان این بخش سازندگان سایت ، برنامه نویسان و معماران کسب و کار هستند.

راهنمای چند زبانه

راهنمایی برای درک اینکه چگونه ساخت سایت هایی با زبان های مختلف و سایت های چند زبانه ایجاد کنید. مخاطبان این بخش سازندگان و مدیران سایت ها هستند.

راهنمای قالب بندی

سفارشی کردن رابط کاربری دروپال با استفاده از قالب ، استایل ها و غیره. تغییر خروجی های هسته و افزونه های اضافی. مخاطبان این بخش طراحان و متخصصان حرفه ای دروپال و کارشناسان رابط کاربری هستند.

راهنمای موبایل

اینکه چگونه سایت هایی برای پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه درست کنید. مخاطبان این بخش ، سازندگان سایت ، مدیران سایت ها و طراحان هستند.